Paldies ikvienam, kas ir bijis kopā ar mums šajā gadā un ar nepacietību gaidam ierastās un arī jaunas tikšanās ar ikvienu, kam ir interese!

 

 

     2021. gadā notika vairāki atvērti publiski pasākumi jauniešiem un ikvienam interesentam ar diskusijām par demokrātiju, sabiedrības iespējām un piedalīšanos aktivitātē "Es un iniciatīva". Pasākumos tika integrētas arī improvizācijas teātra metodes un interaktīva darbošanās.

     Rīkojām arī "Manas prasmes - mana kompetence"- izglītojošus seminārus ar kolēģu QUA tu domā? piedalīšanos - runa, retorika, kritiskā domāšana, argumentēšana un argumentu izvērtēšana.

     Notika pirmie mūsu plānotie pasākumi Demokrātijas nedēļas ietvaros gan Liepājā, gan Daugavpilī un varam plārliecinoši teikt, ka mums ir jau plāni 2022. gada Demokrātijas nedēļai maijā!

 

     Neviena no minētajām aktivitātēm vēl nav beigusies, tajās visās vēl būs pasākumi un Tev ir iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes kā arī piedalīties diskusijās un izteikt viedokli par to, kas notiek. Ja esi nokavējis kādu pasākumu ar kādu konkrētu tēmu - viss kartībā - mēs varam pastāstīt, parādīt, novirzīt, lai uzzini visu, ko nepieciešams un vari "lēkt vilcienā", kas nemaz tik drīz neplāno apstāties.

     2022. gadā tiks uzsāktas arī citas aktivitātes -  "Zinošs jaunietis ir vērtība!"- padziļinātas apmācības pēctecības nodrošināšanai un "Es protu un dodu" - atklātas diskusijas, kuras sāk vadīt jaunieši!

 

Aicinam "sekot", izteikt viedokļus, atbildēt uz jautājumiem, iesaistīties un izrādīt iniciatīvas platformā ES DRĪKSTU TEIKT

Mūsu INSTAGRAM kontā parādās pasākumu apskati un noderīga informācija

Mūsu YOUTUBE kanāls pamazām top par izglītojošu un motivējošu platformu

 

SAITE uz projektam veltīto mājaslapas sadaļu ar daudz vērtīgu papildus informāciju par projektu "KOPĀ STIPRI!"

 

 

 

 

Projektu “Kopā stipri!” finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. Projekta mērķis ir Jauniešu līdzdalības stiprināšana un mazaizsargāto jauniešu grupu spēju vairošana, nodrošinot pēctecību demokrātijas kultūrai. Latvijā šo finansējumu administrē Aktīvo iedzīvotāju fonds.